GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

KADINLAR BAŞIMIZIN TACI

KADINLAR BAŞIMIZIN TACI
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
KADINLAR BAŞIMIZIN TACI
Yeniden Refah Partisi Sosyal İşler'den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve 54. Hükumet Devlet Bakanı Prof. Dr. Sacit Günbey ülkemizin İstanbul Sözleşmesi'ni değerlendirdiği yazılı bir açıklama yayımladı.
 
Prof. Dr. Sacit Günbey açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Onlar annelerimiz, bacılarımız, eşlerimiz, kızlarımız, halalarımız, teyzelerimiz, yengelerimiz, komşularımız. Onlar bizi büyütenler, eğitenler, bizim için sağlıklarından, uykularından fedakârlık yapan melekler. Cennet ayaklarının altında olan, ayakları öpülesi, öf bile denilmemesi Allah’ımız tarafından bize tembih edilen canlarımız.

Biz onların öldürülmelerini bırakın, tırnaklarının taşa değmesine, kimsenin kem gözle bakmasına tahammül edemeyiz.

Batı’nın sinsice planlarını hayata geçirmek için 10 yıl önce, bizi yönetenlere imzalattıkları sözleşme ile kadın cinayetlerinin önlenemediği, bilakis her yıl katlanarak arttığını dünya alem gördü.

Bu sözleşmenin iptal edilmesi sosyal dokumuzu tahrip etmeye yönelik plan ve oyunları kısmen akamete uğratacaktır.

Ülkemizde son yıllarda artan sosyal hastalıkların tamamı, bizi yönetenlerin uyğuladıkları beceriksiz sosyal, ekonomik, eğitim ve kültür politikalarına bağlı olarak batıdan bize bulaşmıştır.

Şimdi kadın cinayetlerinin, boşanmaların, uyuşturucu kullanımının, toplumda şiddetin, intiharların, yoksulluğun, rüşvet ve yolsuzlukların, hırsızlık ve dolandırıcılıkların artmasının sosyolojik, psikolojik ve ekonomik sebepleri ciddi çalışmalarla ortaya konulmalıdır.

Sonra Batı’dan maalesef tercüme ederek aldığımız medeni kanun, ceza kanunu gibi kanunlarda kendi medeniyetimiz ve kültürümüze uyğun bir şekilde parlamentomuzda düzenlemeler yapılmalıdır.

Aksi takdirde polisiye tedbirlerle bu cürümler azalmaz, bilakis her yıl aritmetik olarak artar.

Sayın ülkemizi yönetenler:
İş işten geçmeden lütfen bu söylediklerimize kulak verin.
 
Prof. Dr. Sacit Günbey
Genel Başkan Yardımcısı | Sosyal İşler Başkanı
54. Hükumet Devlet Bakanı
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR