GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da sosyal mesafe uyarı levhaları ve maskeler via iş güvenlik'te

Isparta'da sosyal mesafe uyarı levhaları ve maskeler via iş güvenlik'te
ISPARTA
G.Tarihi: 28.05.2020 21:52
998 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
VİA İŞ GÜVENLİK İLE GÜVENLİ MESAFE

 (KOVİD-19) Pandemi Döneminde  ikaz ve uyarı levhaları, hem günlük hayatın hem de iş hayatının en önemlileri  arasında yer almaktadır. “Dikkat Maske Kullan” uyarısından, ''Sosyal Mesafeni Koru''  uyarı tabelaları, açılabilir  ve taşınabilir şerit bariyerler Isparta'da  Via İş Güveliği'nde bulunmaktadır.  

Via İş Güvenliği yetkilisi Selami Demiralay, uyarı levhalarının ve maskelerin hayatımızdaki önemine dikkat çekerek şu ifadeleri aktardı.

 ''Örneğin “Kaygan zemin” tabelası ile kazalar önlenir ya da hayati tehlike riski en aza indirilir. Uyarı tabelaları kendi içlerinde çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Trafikte bulunan bu tabelaların birçoğu trafik kurallarını bildiren, cezai yaptırımı da olan tabelalardır. “Sağa dönüş yasağı”, “girilmez” ve “park yapılmaz” levhalarına uyulmadığı takdirde trafik cezalarına maruz kalınabilir. Bununla birlikte yaptırımı olamayan, ancak yine de olası kazalara karşı yerleştirilen uyarma amaçlı tabelalar da bulunmaktadır. Bunlar; “yaya çıkabilir”, “dikkat köpek”, “yüksek gerilim tehlikesi” gibi tabelalar, herhangi bir yasak getirmez ancak insanların daha dikkatli olmalarını sağlar.''

(KOVİD-19) İÇİN MASKELER

Demiralay maskeler için ise  ''Şu an tüm dünyada ve tabiki ülkemizde de bir gerçek var ''Hepimiz maske takmalıyız'' gerçeği.
Maskeler, öksürük damlacıkları ve (COVID-19’a neden olan) SARS-CoV2 virüsününe karşı fiziksel bir bariyer sağlıyor, yayılımını önemli ölçüde azaltabiliyor. Artık maskeler hayatımızın bir parçası oldu.'' şeklinde konuştu.

Isparta'da koronaya karşı maske, şeffaf maskeler, uyarı levhaları toptan ve perakende olarak Via iş güvenliği malzemelerinde satılmaktadır.

Bilgi ve iletişim için ;
 Adres: Pirimehmet mh. Gölcük yolu üzeri  (Devin Otel yukarısı)
Telefon: 0 544 777 37 99 
Website:www.viatrafik.com.tr

 DSC3966 (Copy)

 DSC3964 (Copy)

 DSC3965 (Copy)

 DSC3971 (Copy)

DSC3651-Copy

DSC3655-Copy

DSC3654-Copy

DSC3653-Copy

36654e6c 85ba 4d7a 9974 73f30478dc58

c0df2f1a d625 4835 9364 e362abfda25d
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR