GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Dikkat! Isparta il merkezinde habersiz denetimler

Dikkat! Isparta il merkezinde habersiz denetimler
ISPARTA
867 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Covid-19 pandemisi ile mücadele amacıyla Sağlık İçin, Hepimiz İçin sloganıyla;
MASKE + MESAFE + TEMİZLİK kuralları başta olmak üzere İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan tüm önlemlere yönelik denetimlere aralıksız olarak devam ediliyor.
Vali Ömer Seymenoğlu koordinasyonunda Vali Yardımcıları, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Belediye Yetkilileri, Meslek Oda Başkanları ve Kamu Çalışanlarından oluşturulan 480 ekip ve 3200 görevli Isparta il merkezinde habersiz denetimler gerçekleştiriyor. 
Kontrollü sosyal hayatın her adımının titizlikle incelendiği denetimlerde iş yeri sahiplerinden, çalışanlardan ve vatandaşlardan kurallardan kesinlikle taviz verilmemesi isteniyor. 
Denetimlerde kuralları ısrarla ihlal edenlere ise idari para cezası uygulanarak gerekli yasal işlemler derhal başlatılıyor.
DİKKAT! 
Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de salgın tehlikesinin henüz geçmediğini,
 İlimizde pandemi başlangıcındaki aylara şu anda daha yüksek vaka sayılarının olduğu,
 Buna bağlı olarak can kayıplarının da arttığını
LÜTFEN UNUTMAYINIZ 
Unutmamalıyız ki alınan tüm tedbirlerin ne kadar süreceğini, bizlerin tedbirlere uymadaki ısrarı belirleyecektir.Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA NAYAN KUAFÖRISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA PERDE , ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR