isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonu

BAŞKAN VELİ GÖK 2021'İN SON TOPLANTISINI BİRİM MÜDÜRLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN VELİ GÖK 2021'İN SON TOPLANTISINI
BİRİM MÜDÜRLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİ
TÜRKİYE
89 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
BAŞKAN VELİ GÖK 2021'İN SON TOPLANTISINI
BİRİM MÜDÜRLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİ.

 
Eğirdir Belediyesi Başkan Veli GÖK Başkanlığında birim müdürleri ile 2021'in son buluşmasını  Etik Komisyon toplantısı ile gerçekleştirdi.
Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün Başkanlığında Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan Savran ve birim müdürlerinin katılımıyla 2021 yılının  son ETİK KOMİSYON toplantısı 30/12/2021 perşembe günü saat 16.30 gerçekleşti. Toplantıda dört gündem maddesi görüşüldü.
Gündemde, yabancı menşeli mesajlaşma uygulamalarının kullanımı konulu 02/07/2021 tarih ve 1250599 sayılı yazı, kişisel verilerin korunması kanunu gereğince gerekli çalışmaların yapılması, 3628 sayılı kanuna göre verilen ek mal bildirimleri ve Belediye personelinin yıllık izinlerinin yıl sonu işlemlerinde sıkıntı yaratacağından yıl sonuna bırakılmaması, kılık kıyafet kurallarına uyulması ve mesai takibine dikkat edilmesi konuları görüşüldü.
 
Ayrıca toplantıda belediyemizin 2021 yılında yaptığı çalışmalar ve 2022 yılında yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü. Daha sonra belediye başkanımız Veli GÖK 2022 yılının hayırlı olması temennisinde bulunarak toplantı sona erdi.
(Eğirdir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu)
 
v2v4
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-tursu-salgam-suyu-salca-cigkofte
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-prefabrik-ev-konteyner-fiyatlari
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR