GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da Sanayi ve Ticaret Müzesi Kurulacak

Isparta'da Sanayi ve Ticaret Müzesi Kurulacak
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
ITSO’dan İş Dünyasına Çağrı Sanayi ve Ticaret Müzesi Kurulacak
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Belediyesi işbirliğinde Etnografya Müzesi’nde kuracağı ticaret ve sanayi müzesi için üyelerinden destek bekliyor. Isparta’nın iş hayatında kullandığı tarihi değere sahip makine-ekipman, eşya, evrak ve belgeler müzede sergilenecek, hediye edenlerin ismi yazılacak.
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Belediye ile işbirliğinde Etnografya Müzesi’nde 350 m2 kapalı alanda kuracağı Sanayi ve Ticaret Müzesi için üyelerine çağrıda bulundu. Ticaret Müzesi’nde Isparta’nın ekonomik hayatına ilişkin önemli eserler sergilenecek. ITSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:
Sayın Üyemiz;
Isparta Ticaret ve Sanayi Odamız, 1867’ye dayanan kuruluşu itibariyle ilimizin köklü ticari geçmişinin aynasıdır. Ticari geçmişi, kültürü ve gelenekleri ile Türkiye’nin ender şehirlerinden birisi olan Isparta’da gelecek nesillere ışık tutacak bir çalışma içerisindeyiz.
İlimizin köklü ticari geçmişinde siz değerli iş insanlarının da rolü çok büyüktür. Isparta’nın iktisadi hayatına olan katkılarınıza minnettarız. Odamızın Gökçay Etnografya Müzesi içerisinde oluşturacağı Ticaret Müzesi için yapacağınız katkılar ilimiz için güzel bir eserin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.
İş yaşantınızda kullandığınız makine-ekipman, alet ve araçlar ile ticari belgelerin müzede sergilenip, adınızın ve eserlerinizin gelecek nesillere taşınması noktasında desteklerinizi bekler, ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar dileriz.
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu
 
İRTİBAT TELEFONU
0246 232 94 96

000-5940
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR