Glaswin

Rektör'den, Isparta Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

Rektör'den, Isparta Huzurevi Sakinlerine Ziyaret
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA
ISUBÜ BÜLTENİ

Rektör Prof. Dr. Diler, Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etti

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Huzurevini ziyaret etti.

ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler ve beraberindeki heyet Isparta Huzurevi’nde kalan yaşlıların tek tek ellerini öpüp, onlarla sohbet ettiler.

ISUBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yıldız Bolat, Genel Sekreter Sefer Kutlu, Aksu MYO Müdürü Seval Bahadır Koca, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Aygün Işık Yıldız, ISUBÜ PAGUK üyesi öğrenciler, ikramında bulundukları yaşlılara hediyeler de vererek gönüllerini aldılar.

Huzurevi Müdürü Alperen Sözen, ISUBÜ heyetine huzurevi ve sakinleri ile ilgili bilgiler verdikten sonra ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı yaşlılar adına teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Diler, “Biz, Rektör, hoca, öğrenci olarak değil sizlerin evladınız olarak buradayız. Sizlerin dualarınıza her zaman ihtiyacımız var. Bizler gençlerimizin yaşlılarımıza karşı saygı, sevgi ve hürmetle yaklaşmaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Öğrencelerimizle hocalarımızla birlikte sizlerin zaman zaman ziyaret edip hayır dualarınızı alacağız. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” dedi.

 ISUBÜ tarafından hazırlatılan pasta kesilerek Huzurevi Sakinlerine ikram edildi ve fotoğraf çekimi yapıldıktan sonra ziyaret sona erdi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR