GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da ​Engelsiz Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine “Erişilebilirlik Belgesi” Verildi

Isparta'da ​Engelsiz Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine “Erişilebilirlik Belgesi” Verildi
ISPARTA
333 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
Engelsiz Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine “Erişilebilirlik Belgesi” Verildi
Süleyman Demirel Üniversitesi, engelli bireylerin daha aktif bir şekilde hayata katılım sağlamalarına destek olacak düzenlemelerde bulunduğu için “Erişilebilirlik Belgesi” almaya hak kazandı.

Üniversitemiz bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk ve tek Engelsiz Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; Isparta Valiliği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce oluşturulan Isparta Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından yapılan inceleme sonucunda “Erişilebilirlik Belgesi” almaya layık görüldü.

Ayrıca Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonu tarafından 2019 yılı içerisinde Üniversitemiz Rektörlük ve İlahiyat Fakültesi binalarına da “Erişilebilirlik Belgesi” verilmişti.
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR