isparta-haberISPARTA OTO EKSPERTİZisparta-corba-siparis-salonuISPARTA-mobilya-magazalariISPARTA-genc-odasi-bebek-cocuk-odasimobilya-magazalari

Burdur Fuarı'nda öncelik sağlık

Burdur Fuarı'nda öncelik sağlık
BURDUR
G.Tarihi: 28.06.2021 08:45
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Burdur Fuarı'nda öncelik sağlık
 
GL Platform Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Teke Yöresi 6. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı, 1-4 Temmuz tarihleri arasında Burdur Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenecek.
 
Tarımdaki son yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin sergileneceği fuarda, büyük ve küçükbaş hayvanlar, çiftlik ekipmanları, genetik alanındaki son yenilikler, yem sektöründeki gelişmeler görücüye çıkacak. Fuarda üreticiler alıcılar ile buluşacak. En son 2019 yılında düzenlenen 200 markanın yer aldığı fuarı 80 bin kişi ziyaret ederken, bu yıl fuar pandemi kuralları kapsamında profesyonel ziyaretçiye açık olacak. 
 
GL Platform Genel Müdürü Gül Ceylan, Türk Tarım ve Hayvancılık sektörlerinin gelişimini engelleyen en önemli sorunların başında; küresel kuraklığın ve hayvan hastalıklarının getirdiği problemler, artan enerji ve yem fiyatları, kalifiye işçi sıkıntısı, hayvansal ürünlerin çok düşük fiyatlara alıcı bulması, yetersiz ve verimi düşük damızlık hayvan sayısı geldiğini, bu yıl bu sorunlara bir de pandemi zorluklarının eklendiğini söyledi. Ceylan “Bu fuar, sorunlarla başa çıkabilme yollarını paylaşacak; hayvan yetiştiricilerinin, tarım teknolojileri üreticilerinin ve sektörün firmalarının, varlıklarını kamuoyuna duyurma imkanı sağlayacak; prestijini artıracak ve yeni pazarlar yaratacaktır” dedi.
 
‘Önce sağlık’ 
Ceylan, fuarların yeni bilgiler edinme ve yenilikçi uygulamaları görmenin yanında sosyalleşme bakımından da büyük kazançlar sağladığına dikkat çekti. Ceylan “Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan önlem ve tedbirler gereği bu yıl yarışma ve etkinliklerimiz yapılmayacak. Fuarın girişinden çıkışına kadar her aşamada 'önce sağlık' diyeceğiz. Bu kapsamda geçen yıllara göre ziyaretçilerimiz farklı bir fuar ile karşılaşacak” diye konuştu.
 
Ceylan, ‘sağlık öncelikli’ bu farkları şöyle sıraladı:
“İlk kuralımız maske ve mesafe. Sosyal mesafe kurallarına göre giriş ve çıkışlar yapılacak, tüm giriş ve çıkışlar kişilerin birbirleriyle temasını engelleyecek şekilde düzenlenecek. Stant koridorlarımız, normalde diğer fuarlara göre daha geniş ancak Covid-19 tedbirleri kapsamında koridorlarımız bu kez en az 3 metre genişliğinde olacak. Fuar alanımıza giren ziyaretçi sayısı belirlenerek ziyareti kapasitesine ulaşıldığında yeni ziyaretçi alınmayacak”
 
“Burdur üreticisine sahip çıkacak”
Fuarları yenilik, sinerji, kültürel etkileşim ve kalkınma anlamına geldiğini vurgulayan Ceylan “Bir fuar yapmak demek ekonomiye can vermek demektir. Burdur böyle zorlu bir dönemde dahi üreticisine sahip çıktığının göstereceğine inanıyoruz” diye konuştu.
 
imageimageimageimage
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-kokorec-adana-durum-kofte-doner-ekmek-arasi-sucuk-alo-paket-siparis-doyum-bufe-isparta
isparta-pirlanta-yuzuk-kolye-alyans-ucuz-kampanya-koseoglu-kuyukculuk
isparta-perde-jaluzi-stor-fon-perde-firmalari
isparta-guzellik-merkezi-salonu-manikur-kalici-makyaj-protez-tirnak
isparta-cig-kofte-siparis-telefon
isparta-hatay-yoresel-urunler
isparta-gelinlik-tesettürlü gelinlik-makjaj-kiralama-bindalli-kaftan-
isparta-mobilya-dekorasyon-murfak-dolap-imalat
isparta-cam-imalatı-cift-cam-kampanya-fiyatlari
isparta-prefabrik-konut-ev-konteyner-ucuz-kampanya-fiyatlari
isparta-sarkuteri-yoresel-urunler-cig-sut-et
isparta-bali-izgara-ekmek-arasi-tava-restaurant
isparta-pizza-pasta-bogaca-tatli-simit-borek-siparis-telefon-pinoli-
isparta-gunes-elektrik-paneli
isparta-mobilya-ipek-muzaffer-tarik-karaca-divanev-manco-genc-cocuk-odasi-inegol-divanev-mobilya
isparta-ic-giyim
isparta-sanziman-hidrolik-direksiyon-tamiri
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
ISPARTA iç giyim, isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuartürker kapındaisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR