GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZ

KISMİ KAPANMA NEDENİYLE ÇALIŞMA SAATLERİ YENİDEN DÜZENLENDİ

KISMİ KAPANMA NEDENİYLE ÇALIŞMA SAATLERİ YENİDEN DÜZENLENDİ
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
BASIN BÜLTENİ15 Nisan 2021
 
 
KISMİ KAPANMA NEDENİYLE ÇALIŞMA SAATLERİ YENİDEN DÜZENLENDİ
 
AEDAŞ İşletme Müdürlükleri  
08.00-17.00 arası hizmet verecek
 
Kovid-19 salgınına karşı Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya gidilirken sokağa çıkma kısıtlama saatleri de 19.00-05.00 olarak belirlendi. Yeni önlemler çerçevesinde Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. de (AEDAŞ) işletme müdürlüklerinin çalışma saatlerini yeniden düzenledi. Buna göre bugünden itibaren (15 Nisan Perşembe) tüm işletme müdürlükleri müşterilerine 8.00-12.30 ile 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek.
 
ÇALIŞANLARIN VE MÜŞTERİLERİN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ ÖNLEM ALINDI
Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınının Mart 2020’de Türkiye’de de görülmesinin hemen ardından acil eylem planını devreye alan AEDAŞ, bir yandan müşterilerinin taleplerine yanıt verirken hem müşterilerinin hem de çalışanlarının sağlığını en üst düzeyde korumayı hedefliyor.  
 
AEDAŞ, Türkiye’yi de etkisi altına alan Kovid-19 salgınına karşı çalışanları ve müşterilerinin güvenliği için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını geçen yıldan bu yana büyük bir özenle uygulamaya devam ediyor. Antalya, Isparta ve Burdur’da 2 milyondan fazla aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren AEDAŞ, çalışan ve abonelerinin sağlığı için genel müdürlük, tüm şirket binaları ve işletme müdürlüklerinde dezenfeksiyon çalışmalarını, maske ve mesafe kurallarını taviz vermeden uyguluyor.
 
EVDE KAL, İŞLEMLERİNİ EVDEN YAP  
Sağlık için evde kalmanın büyük önem taşıdığı bu dönemde AEDAŞ, işletme müdürlüklerine gelmeden AEDAŞ 186 mobil uygulaması, www.akdenizedas.com.tr web sitesi, @AEDASDestek Twitter hesabı ve ALO 186 çağrı merkezi üzerinden arıza, aydınlatma ve diğer teknik işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyor.
 
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.