GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

BAŞKAN VELİ GÖK’ÜN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN VELİ GÖK’ÜN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
ISPARTA
1129 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
BAŞKAN VELİ GÖK’ÜN
MEVLİD KANDİLİ MESAJI

 
Peygamber efendimizin dünyaya geldiği gece Mevlid Kandili olarak kutlanmaktadır. Bu mübarek geceye bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Peygamber Efendimiz, Allah’ın insanlığa gönderdiği son peygamberdir. O, alemlere rahmet olarak gönderilmiştir.
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.), biz Müslümanlar ve bütün insanlık için, her bakımdan mükemmel ve örnek bir hayat sürmüş; ahlakı, sevgiyi, merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamında en somut şekilde insanlığa aktarmıştır.
 
Bu gece Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)’ ın dünyaya şereflendirdiği gecedir. Bu önemli gecede ellerimizi semaya açalım, barış için, insanlığın güzel yarınları için dua edelim, günahlardan olabildiğince kaçalım. Tutum ve davranışlarımızı O’ nun örnek ahlakına ve tavsiyelerine göre şekillendirelim.
Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs (Covid – 19) salgınında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, bu gecenin hürmetine yüce rabbimizden  bu hastalığın bir an önce bitmesini istiyor, dualarımızın kabul olmasını temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin  Eğirdir’li, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm hemşehrilerimin Mevlid Kandilini kutlar, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım.
 
Veli GÖK
Eğirdir Belediye Başkanı
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PIRLANTAISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR