GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA capa makinesi tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

BAŞKAN VELİ GÖK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ YENİ BİNASINDA ZİYARET ETTİ

BAŞKAN VELİ GÖK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ
YENİ BİNASINDA ZİYARET ETTİ
ISPARTA
361 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
BAŞKAN VELİ GÖK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ
YENİ BİNASINDA ZİYARET ETTİ

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü yeni binasında ziyaret etti. Belediye Başkanı Veli Gök’ü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Armutoğlu ve Şube Müdürleri karşıladı. Yeni binayı gezen Başkan Veli Gök emeği geçenlere teşekkür ederek ilçe ve kurum için güzel bir mekan olduğunu ifade etti. Yeni eğitim döneminde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak projelere imza atacağını belirten başkan eğitime gereken desteği vereceğini söyledi. İlçemizde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız diyen Başkan Gök, Milli Eğitim Müdürlüğümüzle işbirliği içerisinde çalışmalarımız devam edecek.’ dedi.
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
türker kapındatürker kapındatürker kapındaISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriISPARTA kozmetikISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR