GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

EĞİRDİR’İN İÇME SUYU ŞEBEKE HATTININ YENİLENMESİ ŞART OLDU

EĞİRDİR’İN İÇME SUYU ŞEBEKE
HATTININ YENİLENMESİ ŞART OLDU
TÜRKİYE 0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
EĞİRDİR’İN İÇME SUYU ŞEBEKE
HATTININ YENİLENMESİ ŞART OLDU
.
 
PROJE TEKNİK ÇALIŞMASI BAŞLATILDI.
 
*KÜRESEL ISINMA KAYNAKLI SU KAYNAKLARININ AZALMASI
*ŞEBEKE HATTININ ESKİ OLMASI
* BORULARIN DEFORME OLMASI SIKINTI YAŞATIYOR.

 
İlçemizde yıllardır süre gelen su sorununu çözüme kavuşturmak için Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK göreve başladığı ilk günden itibaren çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Küresel ısınma kaynaklı su kaynaklarının azalması, şebeke hattının eski olması, boruların deformasyon yaşaması gibi bir çok sorunların yaşandığı probleme artık neşter vurma vakti geldi.
Dün İller Bankası Antalya Bölge Müdürü  Fuat KOÇAL ve teknik ekibi Eğirdir Belediyesi’ne çıkarma yaptılar. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ve Teknik ekibi ile birlikte başkanlık makamında yapılan toplantı sonucunda ilçemizin içme suyu kaynağı ve içme suyu şebekesinin yenilenmesi hususunda alternatif projeler masaya yatırıldı.
İller Bankası Bölge Müdürü Fuat KOÇAL ‘Akdeniz’in incisi olan Eğirdir’imiz her şeyin en iyisine layık olduğu gibi içme suyu konusunda da en temiz, en sağlıklı suyu içme ve kullanma hakkına sahiptir. İlçemize kazandırılacak bu önemli yatırımda belediyemizin sonuna kadar destekçisi olacağımızı taahhüt ediyoruz.’ ifadelerini kullandı.
 Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ise; ‘Bugüne kadar ilçemize yapılan yatırımlarda bir çok konuda olduğu gibi içme suyu konusunda da koşulsuz yanımızda olan bizlere teknik destek veren İller Bankası Bölge Müdürlüğümüze şükranlarımızı sunarız, inşallah halkımıza en kısa sürede en kaliteli suyu temin etmek için gerekli çalışmaları yapacağız.’ dedi.
Uzun süren toplantı sonucunda Eğirdir Belediyesi ve İller Bankası Bölge Müdürü ve teknik heyeti en uygun proje üzerinde mutabık kalarak gerekli teknik çalışmayı başlattılar.
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)
 
D3D2D4D1
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-turko-turk-isi-lezzetler-doner-alo-paket-siparis
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-telefon-tamiri-aksesuar-yedek-parca
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-cep-mobil-telefon-tamiri-servisi
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-etnik-elbise-giyim-bohem-viskon-otantik-giysi
isparta-aktar-sifali-bitkiler-kahve-baharat
isparta-oto-ekspertiz-sanziman-tamiri-yedek-parca
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR