GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da özel halk otobüsleri ile ilgili önemli açıklama ''... bir süre çalışmayacak''

Isparta'da özel halk otobüsleri ile ilgili önemli açıklama ''... bir süre çalışmayacak''
ISPARTA
G.Tarihi: 16.05.2020 19:23
1037 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Haber Bülteni

Toplu Ulaşım Araçlarımızda Klimalar Çalışmayacak
   Ispartamızda Yeni tip korona virüsün yayılmasını engellemek için almış olduğumuz tedbirleri nedeniyle otobüslerimizde halk sağlığı için “araç klimaları” bir süre hizmet vermeyecektir. Bilim Kurulumuzun tavsiye ve kararlarına göre ilerleyen günlerde tekrar durum değerlendirmesi yapılacaktır.
Tedbirler kapsamında toplu ulaşım araçlarımızda Isparta Belediyemizin destekleri ile ücretsiz maske dağıtımı yapılmakta, düzenli olarak dezenfeksiyon çalışmalarımız devam etmekte, sosyal mesafeye uygun ulaşımın kontrollü olarak sağlanmaktadır.

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA PERDE , ISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR