GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

ISPARTA'DA ​MEVLİT KANDİLİ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI

ISPARTA'DA ​MEVLİT KANDİLİ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI
ISPARTA
1163 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
MEVLİT KANDİLİ BÜYÜK COŞKUYLA KUTLANDI
Mevlit Kandili münasebetiyle Ulu Camii’de kandil özel programı düzenlendi.
Coşkulu bir cemaatin katılımıyla gerçekleşen kandil özel programı İl Müftüsü Bayram Şahin’in “Peygamberimiz ve Çocuk” konulu vaazıyla başladı. Kandil vaazında, bu gece dünyayı teşrif eden Hz. Peygamber’in (s.a.s) doğumu, çocukluğu, gençliği, ahlakı ve çocuklarla münasebetinden bahseden Müftü Şahin, vaazını; “Peygamberimizi daha yakından tanımalı, onu anlamaya çalışmalı ve bilhassa çocuklarla iletişimini yeniden hatırlayarak hayatımıza taşımaya gayret etmeliyiz” sözleriyle bitirdi.
Covid-19 tedbirlerine riayet edilerek icra edilen ve Ulu Camii, Belediye, Fatih Çarşısı ve Mimar Sinan Camii görevlilerinin okuduğu Mevlid-i Şerif’in sonunda İl Müftüsü Bayram Şahin dua yaptı. Saatler 21.00’i gösterdiğinde ise; Diyanet işleri Başkanlığı’nın talimatıyla tüm yurtta minarelerden okunacak olan üçer tekbir ve salevât görevliler tarafından koro halinde okundu.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA aksesuarISPARTA AKTARISPARTA online avmISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA uygun avm, ISPARTA BAYAN KUAFÖRÜ, ISPARTA cam balkon, ısparta kasap, ISPARTA bilgisayar servisi, ısparta  su arıtma cihazıISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVMISPARTA prefabrik,
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR