GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Haber: Tutar'dan Gazeteciler Günü Mesajı

Isparta Haber: Tutar'dan Gazeteciler Günü Mesajı
ISPARTA
G.Tarihi: 10.01.2020 13:20
201 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
ITSO BÜLTENİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar, basının demokrasinin temel taşlarından birisi olduğunu söyledi. ITSO Başkanı Tutar açıklamasında şunları kaydetti:

“Halkın doğru, hızlı ve güvenilir bilgi edinmesini sağlayan gazetecilerin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım.

Görsel-işitsel ve yazılı basın, halkın bilgilendirilmesi, demokrasi kültürünün yerleşmesi, toplumsal farkındalığın artması sürecinde önemli bir rol üstlenmiştir, üstlenmeye devam etmektedir. Basın, demokrasinin temel taşlarından biridir. Demokrasinin güçlenmesinin yolu, basının özgürce çalışmasını sağlamaktan geçmektedir.

Gazetecilik; fedakârlık, sorumluluk ve bilgi birikimi isteyen son derece kritik öneme sahip bir meslektir. Gazetecilerimiz, topluma doğru haber verme yükümlülüklerini objektiflik, adalet ve toplum vicdanı süzgecinden geçirerek yerine getirmek durumundadırlar. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Basın milletin müşterek sesidir’ sözü gazetecilerimizin omuzlarındaki sorumluluğun önemini göstermesi adına son derece anlamlıdır.

Gazetecilerimizin, toplumun haber alma ihtiyacını her türlü zor koşulu göğüsleyerek yerine getirmeye çalıştıklarını biliyor, görüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle zorlu ve meşakkatli görevlerinde tüm gazetecilere başarılar dileyerek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR