GÜCÜ ETKİSİNDE
isparta-mobilyaISPARTA OTO EKSPERTİZ

Eğirdir Belediye Başkanı Gök, Hep Esnafın Lehine Kararlar Aldı

Eğirdir Belediye Başkanı Gök, Hep Esnafın Lehine Kararlar Aldı
TÜRKİYE
G.Tarihi: 10.10.2021 22:35
114 Okunma
0
ISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA-TENTE-BRANDA
Hep Esnafın Lehine Kararlar Aldı

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ve Meclisi göreve geldiği günden bugüne kadar hep Eğirdir Esnafı lehine kararlar aldı.Esnaflar lehine alınan kararla ilçemiz de otopark ücretleri kaldırıldı, aylık gecikme zammı yüzde 5’ten yüzde 1,60’a düşürüldü, hafta tatili ruhsat harçları kaldırıldı, 2020’de 3 aylık kiraları terkin edildi, kira artış oranları yüzde 30’dan yüzde 12’ye düşürüldü, içme suyu bedelleri yüzde 30 düşürüldü, esnaflar lehine alınan bu kararların belediyeye maliyeti 10,5 milyon. Bir taraftan Eğirdir halkımızın önümüzdeki süreçlerde huzurlu ve yaşam kalitesi yüksek bir yaşam sürmeleri için çalışmasının yanında İlçemizde yer tahsisi yapılarak Turizm Fakültesi öğrencilerimiz için 3 milyon 200 bin TL. harcama yapılarak binaları hazırlanıyor. İlçemizde sayıları artan üniversite öğrencileri için 300 yataklı yurt yapımı gerçekleşiyor.

Kaynak: Eğirdir Ses Haber
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-turko-turk-isi-lezzetler-doner-alo-paket-siparis
isparta-balikci-restoran-siparis-telefon
isparta-dugun-nisan-kina-organizasyon-ucuz-etkinlik-salonu
isparta-telefon-tamiri-aksesuar-yedek-parca
isparta-oto-muzik-sistemleri
isparta-cep-mobil-telefon-tamiri-servisi
isparta-pastane-yas-pasta-siparisi-baklava
isparta-gastro-gaziantep-mutfagi-telefon-siparis
isparta-etnik-elbise-giyim-bohem-viskon-otantik-giysi
isparta-dugun-salonları-bubble-kids
isparta-temizlik-sirketleriisparta-off-road-modifiye-oto-aksesuarisparta-bilardo-bowling-eglence-alani-merkezitürker kapındaisparta-kasap-sarkuteriisparta-mobilya-imalatiISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİısparta gül lokumuısparta cam balkonısparta duşakabinISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA motosikletISPARTA egzoz tamiriISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR