GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta'da bir ilk! duygu dolu anlar! video haber...

Isparta'da bir ilk! duygu dolu anlar! video haber...
ISPARTA
G.Tarihi: 12.01.2020 17:13
430 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
BELEDİYE BEKLEYEN İŞÇİLERE KULÜBE YAPTI
Isparta'da Belediyesi'nden o işçiler için bir ilk! Isparta'de bekleyen işçilere kulübe yapıldı.

Isparta'da beden işçiliği yapan vatandaşlar yıllardır Valilik Binası yanındaki bu parkta yaz-kış demeden burada iş bekliyordu.
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen kışın soğukta iş bekleyen günlük yevmiye ile çalışan işçilerin bu durumuna kayıtsız kalmadı.
Günlük işlerden geçimini sağlayan işçilere parkın bir köşesine Isparta Belediyesi tarafından kulübe yapıldı.
Belediye Başkanı Başdeğirmen, işçileri yerinde ziyaret ederek onlarla sohbet etme imkanı buldu. 

Başdeğirmen konuyla ilgili bir video yayınlayarak şu açıklamaları yaptı...

''Allah bize nasip etti, bize bu görevleri verdi,Isparta'nın Belediye Başkanı olduk.Tabi önceden beri böyle bişey olursa bu arkadaşlarımıza bende yardımcı olmak isterim diye kalbimdende geçirdiğim bir olayıda yerine getirmiş oldum. Buradaki arkadaşlarımız evine ekmek götürmek için karda-kışta-soğukta-sıcakta burada bekleyerek, iş alıyorlar ve bir günlük yevmiye ile kazançlarını sağlamaya çalışıyorlar,evlerine ekmek götürüyorlar. Ancak tabiki burada rahat bir şekilde o işlerini beklemeleri bizi de mutlu etti. '' Dedi.

İŞÇİLER ÇOK MEMNUN OLDU

Bekleyen işçiler ise yapılan kulübe ile ilgili memnun olduklarını ifade eden yorumlarda bulundular.
'' Burada soğukta bekliyorduk, gayet güzel oldu, üşüyorduk, ıslanıyorduk, bizi düşündü, daha önce hiç bunu görmedik, sağ olsun,  Allah bin kere razı olsun!'' 

HABERİN VİDEOSU

Yapılan bu kulübe ile işçiler artık soğukta beklemeyecek, soğuktan etkilenmeyecek.
  
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR