GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ

Sarıidris'te bilgisayar laboratuvarı yenilendi..

Isparta haberleri....

Sarıidris'te  bilgisayar laboratuvarı yenilendi..
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları
SARIİDRİS BELEDİYESİ BÜLTENİ

Belediye Başkanımız Sayın Ramazan PALA Mahalle Muhtarları ile beraber kasabamız Ortaokulunda yenilenen bilgisayar laboratuvarını yerinde inceledi ve “ Başkanlığı döneminde öğrencilerimizin, il merkezindeki öğrenciler ile eşit kapasite de eğitim alabilmeleri için bütün imkanları seferber ettiğini ve edeceğini” açıkladı.
Beldemiz Ortaokulunun Belediyemiz imkanları ile bilgisayar laboratuvarları yenilendi. Bu kapsamda 2023 Eğitim Vizyonunda belirtilen, öğrencilerimizle birlikte bilişimle üretim becerileri kazandırmaya yönelik olarak, kodlama ve 3D tasarım etkinliklerinden kasabamız öğrencileri mahrum kalmayacaktır.
Daha sonra Beldemiz İlköğretim binasına giderek, Isparta Milli Eğitim Bakım Onarım Şube Müdürü Sayın Mehmet Zeki Kılıç Bey ve beraberindeki teknik ekipler ile okulun tadilat, tamirat ve onarım gerektiren kısımlarında incelemelerde bulundu.

Bir iç mekan ve ofis görseli olabilir

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı '4 ISPARTA- EĞİRDİR SARIİDRİS ORTAOKULU' görseli olabilir

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, yürüyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

 


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
isparta-mobilya-magazasiisparta konteynerısparta gül lokumunidua Ispartaısparta gelinliknidua instagramnidua instagramnidua whatsAppısparta cam balkonısparta duşakabintürker kapındatürker kapındaISPARTA ONLİNE MAĞAZA AŞIŞVERİŞ SİTESİISPARTA AKTAR ISPARTA bilgisayar tamiriisparta oto ekspertizISPARTA egzoz tamiriISPARTA egzoz tamiriısparta bowling salonuISPARTA cam balkon, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbası
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR