GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

KIZILDAĞ İÇİN VAKİT BU VAKİT

KIZILDAĞ İÇİN VAKİT BU VAKİT
TÜRKİYE
G.Tarihi: 30.12.2020 00:21
2339 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
KIZILDAĞ İÇİN VAKİT BU VAKİT
1993 yılında milli park ilan edilen Kızıldağ’da bulunan mavi sedir ağacı ormanlarının bol oksijen üretimi nedeniyle milli parkın temiz havası, oksijen açısından zengin olup, akciğer, astım ve solunum problemi olan insanlar için şifa kaynağı olan kızıldağ içinde bulunduğumuz pandemi döneminde deforme olan akciğerlerimiz için tam bir doğal tedavi merkezi.Kas ve eklem ağrıları için nasıl termal ve kaplıca merkezleri doktorlar tarafından tercih ediliyorsa bugünde nefesimizin kıymetini birkez daha anladığımız covid döneminde  Göğüs Hastalıkları Uzmanları tarafından önerilmelidir.Kızıldağ milli parkımız 12 ay turizm potansiyeline sahip bir oksijen depomuzdur.

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: ağaç, dağ, açık hava ve doğa

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR