GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

EĞİRDİR'DE TOKİ SEVİNCİ YAŞANIYOR

EĞİRDİR'DE TOKİ SEVİNCİ YAŞANIYOR
TÜRKİYE
774 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
BAŞKAN VELİ GÖK'ten
BİR MÜJDE DAHA.
TOKİ İHALEYE ÇIKTI.
142 KONUT, 1 TİCARİ ALAN YAPILMAYA BAŞLAYACAK.

Geçtiğimiz yıl Eğirdir'e yapılması planlanan TOKİ evleri için kuralar çekilmişti. Müjdeli haber sonunda geldi.
T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Isparta İli Eğirdir İlçesi Bağlar Mahallesi 142 Adet Konut ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre düzenlemesi işini ihaleye çıkardı. Bu ne anlama geliyor TOKİ Eğirdir'de ihaleden sonra yapılmaya başlanacak.
Bu haber Eğirdir'de ev sahibi olmak için yıllarca bekleyen halkımızın yüzünü güldürdü.
İhale 01.02.2021'de saat 14.00'de yapılacak. Sözleşmenin imzalandığı tarihten 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak.
Zor şartlar ve Koronavirüs salgınına rağmen Başkan Veli GÖK'ün gayretleri ilçemize trilyonlarca yatırımların gelmesini engellemiyor.
Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK, Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Isparta Milletvekillerimiz TBMM Başkanvekili  Süreyya Sadi Bilgiç'e, Recep Özel'e, Mehmet Uğur Gökgöz'e, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu'na, Kaymakam Adem Çelik'e, AK Parti İl Başkanı Osman Zabun'a ve projenin hazırlanmasında büyük emekleri bulunan  TOKİ teknik heyeti ile Belediyemiz Personellerine çok teşekkür ediyorum, herşey halkımız için, hizmetlerimiz ve projelerimiz  aralıksız devam edecektir, ifadelerini kullandı.
(EĞİRDİR BELEDİYESİ BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER BÜROSU)
 
v3-1v2-2
v1-1
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA kozmetikISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR