GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA bilgisayar tamiriISPARTA BALIK SİPARİŞ

2020 YÖKAK İzleme Programı Gerçekleştirildi

2020 YÖKAK İzleme Programı Gerçekleştirildi
TÜRKİYE
G.Tarihi: 30.12.2020 18:27
2367 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
2020 YÖKAK İzleme Programı Gerçekleştirildi
2017 yılında özerk olarak faaliyete başlayan Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK), tüm yükseköğretim kurumlarını kalite, eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme, toplumsal katkı ve yönetim sistemi ana konularında her beş yılda bir kurumsal dış değerlendirme süreçlerinden geçirmektedir. Bu kapsamda, üniversitemiz YÖKAK’ın 2017 yılında yaptığı kurumsal dış değerlendirmeden geçmişti.
2017 yılında YÖKAK ve SDÜ web sayfalarında yayınlanan Kurumsal Geri Bildirim Raporu kapsamında kalite süreçleri ile ilgili olarak üniversitemiz tarafından yapılan çalışmaları değerlendirmek ve bir ara rapor hazırlamak üzere İzleme Ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaret programı COVİD-19 salgınından dolayı çevrimiçi toplantı şeklinde yapıldı. 

SDÜ

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ekran ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi

 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA EKBAPI SİPARİŞISPARTA kozmetikISPARTA DÖNER SİPARİŞISPARTA cam balkon, ISPARTA AKTARISPARTA egzoz tamiriISPARTA CAM BALKON, ISPARTA uygun avm, ısparta kasap, ISPARTA sineklik, ISPARTA iç giyim, ISPARTA BOYA MALZEMELERİsüpürge toz torbasıISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR