GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran göreve başladı

MERSİN - Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran göreve başladı. Kaymakamlık internet sitesinden yapılan açıklamada, Kaymakam Başaran'ın göreve başladığı belirtildi.Başaran, görüşlerine yer verilen açıklamada, vatandaş odaklı kamu hizmet anlayışının bir

Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran göreve başladı
81 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

MERSİN - Anamur Kaymakamı Mehmet Nuri Başaran göreve başladı.

Kaymakamlık internet sitesinden yapılan açıklamada, Kaymakam Başaran'ın göreve başladığı belirtildi.

Başaran, görüşlerine yer verilen açıklamada, vatandaş odaklı kamu hizmet anlayışının bir gereği olarak vatandaşlara en kaliteli hizmeti vermenin çabası içinde olacaklarını belirterek, bu hizmet döneminde tüm kamu çalışanlarından açıklık, şeffaflık, hesap verebilir ve özverili çalışma beklediğini kaydetti.

Başaran, şunları belirtti:

"Daha iyi, daha güzel ve daha müreffeh b ir Anamur için birlikte çalışacağız. Anamur’un aydınlık geleceğini beraber imar ve inşa edeceğiz. Onun için güvenlik birimlerinden, yerel yönetim birimlerine, sağlık birimlerinden, eğitim birimlerine, tarım ve orman birimlerinden, mali ve iktisadi birimleri, din hizmetlerinden, sosyal hizmetler ve sosyal yardımlaşma birimlerine, nüfus hizmetlerinden, tapu kadastro birimlerine kadar kamu hizmeti sunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının desteklerini ihtiyacımız olduğu gibi siyasi parti teşkilatlarımızın, sivil toplum örgütlerinin, basın mensuplarının, özel sektör kuruluşlarının ve 'Anamurluyum' diyen, Anamur’un geleceği için hayali olan tüm vatandaşlarımızın desteğini ve katkılarına da ihtiyacımız vardır.”

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR