ISPARTA MOBİLYA FİRMALARI

Isparta, Tekvando Türkiye Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak

rkiye Taekwondo ŞampiyonasıTeknik toplantısı Isparta'da yapıldı...

Isparta, Tekvando Türkiye Şampiyonasına Ev Sahipliği Yapacak
ISPARTA 0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA LOKANTALARI
Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanlığının 2017-2018 faaliyet programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası ilimiz ev sahipliği yapacak. 30 Kasım’da start alacak şampiyonanın teknik toplantısı gerçekleştirildi.


Geçtiğimiz spor sezonunda 30 ulusal organizasyona imza atan Isparta, büyük organizasyona hazır.
Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanlığının 2017-2018 faaliyet programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 30 Kasım – 03 Aralık 2017 tarihleri arasında Işıkkent Spor Salonunda yapılacak.
Türkiye’nin 81 ilinden 450 sporcu, 150’ye yakın yakın antrenör, hakemin katılacağı şampiyonanın Teknik Toplantısı 29 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 13:00’da Işıkkent Spor Salonu toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Teknik toplantıda katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, Isparta olarak böylesine büyük bir şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanı Sayın Doç. Dr. Metin Şahin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini sunan İl Müdürü Murat Gevrek, şampiyonada mücadele edecek olan takım ve sporculara başarılar diledi.
Türkiye Taekwondo Federasyon Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz, Federasyon Genel Sekreteri Emine Darıcı, Federasyon Dış İlişkiler Sorumlusu Ali Sağırkaya, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Aydın Akpınar, Taekwondo Isparta İl Temsilcisi Emin Büyükkurt’un katıldığı toplantıda katılımcı kafile başkanları ve antrenörlere şampiyonadaki kurallar ve işleyiş hakkında bilgilendirme yapılırken, genel değerlendirmelerde bulunuldu.

KULÜPLER TÜRKİYE TAEKWONDO ŞAMPİYONASI PROGRAMI 

Perşembe        Cuma              Cumartesi       Pazar

Erkekler          58, 68 Kg        63, 87 Kg        54, 74 Kg        80, +87 Kg

Bayanlar         49, 67 Kg        53, 57 Kg        46, 73 Kg        62, +73 Kg

Şampiyonanın seremoni açılışı ise 01 Aralık 2017 Cuma günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, şampiyonaya tüm Isparta halkını davet etti.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.