GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Gevrek'in Ramazan Bayramı mesajı

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Gevrek'in Ramazan Bayramı mesajı
ISPARTA
236 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları
Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İl Müdürü Gevrek yayımlamış olduğu mesajında, “Rahmet ve Bereket Ayı Ramazan’ı tüm fazileti ve feyzi ile geride bırakmaya hazırlanırken, birlik ve beraberlik içerisinde bir bayramı daha milletimizle birlikte karşılıyoruz.
Manevi yönden büyük değeri olan bu özel günleri gelecek nesillere en güzel şekilde bırakabilmek için bayramları büyüklerimiz, gençlerimiz, çocuklarımızla hep birlikte değer yargılarımıza sahip çıkarak geçmiş ile gelecek arasındaki kültür köprülerimizi sağlamlaştırmalıyız. Unutulmamalı ki bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır.
Zor zamanlardan geçtiğimiz şu süreçte, aramızdaki fiziksel mesafelere rağmen gönül mesafelerimiz her zamanki kadar yakın olacaktır.
Bu bayramın kardeşliğimizin, dirliğimizin artmasına vesile olmasını;  ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyor, Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum’’ dedi.
 
 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR