Isparta Yazar Kasa ServisiIsparta Gül ürünleri

YAKALANAN ZANLI ISPARTA'DA ÇOK SAYIDA HIRSIZLIK YAPMIŞ

YAKALANAN ZANLI ISPARTA'DA ÇOK SAYIDA HIRSIZLIK YAPMIŞ
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonlarıiysl avmISPARTA DÖNER SALONLARI

  - 12 ayrı taciz ve hırsızlık suçundan tutuklandı, 5 olayın daha faili çıktı 
  - Isparta ve Konya’daki 12 ayrı suç dosyasından tutuklanan zanlı hakkında 5 soruşturma daha başlatılacak 

 

 Isparta ve Konya’da karıştığı 12 cinsel taciz ve hırsızlık suçlarından tutuklanan şahsın 5 olayın daha faili olduğu ortaya çıktı. 
  Edinilen bilgiye göre, 12 cinsel taciz ve hırsızlık suçlarından tutuklanan C.Ö.'nün (34), 19 Mart’ta gece vakti Gülevler Mahallesi’nde bir okuldan çelik kasayı açarak hırsızlık yaptığı, aynı tarihte Binbirevler Mahallesi’nde bir okul kantininden para çaldığı, 12 Nisan’da gece vakti Yedişehitler Mahallesi’nde bir kız öğrenci yurdunda hırsızlığa teşebbüs ettiği ve aynı tarihte yine gece saatlerinde Bağlar Mahallesi’ndeki bir kız yurdundan 2 ayrı adet laptop çaldığı ortaya çıktı. 
  Isparta kent merkezinde 19 Mart ile 12 Nisan arasında gerçekleşen toplam 5 ayrı faili meçhul hırsızlık olayının faili C.Ö.'nün kiralık bir araç kullandığı ve tek başına hareket ettiği tespit edildi. Zanlı hakkında, aydınlatılan olaylar sonrasında tespit edilen ve suç dosyalarıyla ilgili cezaevinde ayrıca bir soruşturma yapılacağı belirtildi. 

 ISPARTA (İHA) 
 
AW362908_01AW362908_02

                              
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.