ISPARTA TARIM FUARI
ISPARTA MOBİLYA FİRMALARI

​ISPARTALI ÇOCUKLAR MAÇA GİDİYOR!

​ISPARTALI ÇOCUKLAR MAÇA GİDİYOR!
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTALI ÇOCUKLAR TÜRKİYE – ARNAVUTLUK MAÇINI İZLEYECEK
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesinin bu haftaki programında Isparta’dan Antalya’ya gelecek olan çocuklar, 13 Kasım Pazartesi günü oynanacak Türkiye – Arnavutluk Milli Maçını tribünden izleyecekler.

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar projenin bu haftaki programında 13 Kasım Pazartesi günü oynanacak Türkiye – Arnavutluk Milli maçını tribünden izleme fırsatını bulacak.

“Spor ile Hayata Gülümse” Projesi kapsamında Isparta’dan Antalya’ya gelecek çocuklar ilk olarak Antalya’nın tarihi, kültürel yerlerini tanıma imkânını bulaca, ardından da akşam oynanacak Türkiye - Arnavutluk karşılaşmasını tribünden izleyecekler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği Spor İle Hayata Gülümse Projesi ile vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocuklar, spor müsabakalarını izleme ve başarılı sporcularla tanışma imkânı buluyorlar. Proje ile çocukların sosyalleşebilmeleri, sportif faaliyetlerle ilgili hale gelebilmeleri ve duygusal açıdan desteklenebilmeleri amaçlanıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesi ile çocuklar Türkiye – İzlanda Milli Maçını, Gençlerbirliği – Beşiktaş maçını, Galatasaray- Fenerbahçe derbisini, Trabzonspor – Galatasaray maçını, Osmanlıspor- Fenerbahçe maçını ve Fenerbahçe – Vakıfbank arasında oynanan Şampiyonlar Kupası voleybol maçını seyretme imkânını buldular.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.