ISPARTA'DA MARKALI HALILAR BU ŞOK KAMPANYADA

ISPARTA'DA MARKALI HALILAR BU ŞOK KAMPANYADA
ISPARTA
G.Tarihi: 07.10.2017 14:38
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA VE BÖLGESİNDE MARKALI HALILARDA İNANILMAZ KAMPANYA!!!

Adeta Isparta'nın halı merkezi haline gelen, Ayanoğlu Halıcılık yüzlerce renk ve desenle geleneksel kampanyasını başlattı.

Mağaza sorumlusu Yakup Karaca Isparta Haber Ajansı muhabirine detaylı olarak kampanya hakkında bilgi verdi.

Karaca açıklamasında;''Türkiye’de halı sektörüne yön veren kalitesini ve güvenini ispatlamış Bahariye , Karmen , Samur halı  fabrikalarının ürünlerini Ayanoğlu halıcılık olarak Akdeniz Bölgesinde toptan dağıtımını yapmaktayız.
Sektörde 42 yıldır kalite , güven ve hizmetten taviz vermeden eğitimli , güler yüzlü personelimizle Burdur,dinar,sandıklı,Isparta ve tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Dağıtımını yaptığımız firmalar 2018 üretim bandına geçtiği için Antalya stoklarımızdaki 2016-2017 katalog ürünlerimizi seri sonu adı altında bu kampanyada satışa sunuyoruz.
Kampanyadaki ürünlerimiz kesinlikle yatışma , keçeleşme, tüy toplama yapmaz ve ürünlerimiz yine aynı fabrikaların etiketi adı altında 2 yıl garantilidir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızı mağazalarımıza bir çay içmeye bekliyoruz. 

AYANOĞLU HALICILIK ŞUBELERİ

Mağaza 1 :  Halı sarayı zemin kat Tel :0 246 218 45 39
Mağaza 2 :  Toptancılar sitesi IYAŞ yanı Tel : 0246 228 46 22
Mağaza 3 :  Toptancılar sitesi itfaiye karşısı Tel : 0246 228 46 02

İŞTE AYANOĞLU HALICILIK İŞTE KALİTE VE GÜVENİN ADRESİYorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.