Isparta Pastaneleriisparta bilgisayar tamiri

ISPARTA'DA BURADA SATRANÇ TURNUVASI

15 -16 Temmuz tarihinde Iyaş BULVAR AVM’de satranç oyununun önemini vurgulamak, ziyaretçilere satrancı daha iyi anlatıp kendilerini bu oyuna çekmek amacı ile Satranç Turnuvası organize ediliyor.

ISPARTA'DA BURADA SATRANÇ TURNUVASI
ISPARTA 0
böcüzade
Iyaş Bulvar’da Satranç Turnuvaları Başlıyor
15 -16 Temmuz tarihinde Iyaş BULVAR AVM’de satranç oyununun önemini vurgulamak, ziyaretçilere satrancı daha iyi anlatıp kendilerini bu oyuna çekmek amacı ile Satranç Turnuvası organize ediliyor. Bu etkinliğin temel amacı bu ve bunun gibi etkinlikleri geleneksek hale getirerek çocuk gelişiminden, kişi gelişimine kadar birçok alanda toplumumuza yol gösterici olacak bu tür zekâ oyunlarını desteklemek, ayrıca henüz bu oyunu keşfetmemiş olanlara satranç oynamanın heyecanını yaşatabilmektir. Hamle Satranç Merkezi ile ortaklaşa yürütülecek olan bu projeye oyunu bilen bilmeyen herkes davetli. Sosyal, kültürel ve zihinsel aktivitelerin adresi Iyaş Bulvar AVM’de  düzenlenen Satranç Turnuvasına kayıtlar için Iyaşpark AVM Danışma, Iyaş Bulvar AVM Güvenlik Noktası veya www.iyasparkavm.com adresine başvurabilirsiniz. Turnuva 6-11 ve 11 yaş üstü şeklinde iki kategoride gerçekleştirilecektir.
itimat mobilya
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.