Isparta Haber: Derdimiz halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek

Isparta Haber: Derdimiz halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek
ISPARTA 0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA DÖNER SALONLARI
Derdimiz halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek
 
 
Isparta Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Şehir Hastanesini ziyaret etti. Günaydın, beraberinde belediye meclisi üyesi adayları ile birlikte Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ruşen Keskin’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Bir süre Isparta sağlık yatırımlarına ve gelişmelerine yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Başkan Günaydın ardından, hastanede sağlık çalışanları ve personelle bir araya geldi. Hastalarla da bir araya gelen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Günaydın, ziyaretinin ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Hastanemiz oturmuş vaziyette ve bir gelişim sağlanmış. Bizlerde Isparta Belediyesi olarak her konuda olduğu gibi sağlığa da önem veriyoruz. Bünyemizde Sağlık Merkezi kurduk, bu merkezimizde bizlerde elimizden geldiği kadar, rutin sağlık hizmetleri ile birlikte diyetisyen ve psikolog da bulunduruyoruz. Sosyal konulara da önem veriyoruz. İstihdam oluşturacak çalışmalarımız da devam ediyor. Derdimiz halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek. Önemli projelerimiz var. Yeni dönem projelerimizi yaklaşık iki yıldan buyana hazırlıyoruz. Bu projelerimizi şehrimize uygulama arzusundayız. Her şey Isparta’mız için hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum” dedi.

ISPARTA BELEDİYESİ
 
08-03-2019-8-mart-kadinlar-gunu-mesaji08-03-2019-sehir-hastanesi-ziyaret-208-03-2019-sehir-hastanesi-ziyaret-308-03-2019-sehir-hastanesi-ziyaret-408-03-2019-sehir-hastanesi-ziyaret-508-03-2019-sehir-hastanesi-ziyaret-6


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.