Isparta yaş pasta siparişiisparta bilgisayar servisi

ISPARTA DİKKAT! CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN...

Batı Akdeniz İçin "Sıcak Hava Dalgası" Uyarısı Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için cuma gününden itibaren sıcak hava dalgasının etkili olacağı uyarısında bulunuldu.

ISPARTA DİKKAT! CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN...
ISPARTA
G.Tarihi: 28.06.2017 17:16
0
Isparta Düğün Salonları

Batı Akdeniz İçin "Sıcak Hava Dalgası" Uyarısı

Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için cuma gününden itibaren sıcak hava dalgasının etkili olacağı uyarısında bulunuldu.


Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamada, son analiz ve tahminlere göre, Batı Akdeniz'de 30 Haziran Cuma gününden itibaren etkili olacak hava sıcaklığının, 3 Temmuz Pazartesi gününe kadar etkisini artırarak sürdüreceği belirtildi.

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin 6 ila 10 derece üzerinde seyretmesinin beklediğine işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: 

"Bu hafta sonu bölgemizdeki hava sıcaklığının Antalya ve Muğla'da 44, Burdur'da 42 ve Isparta'da 40 dereceye ulaşması tahmin ediliyor. Sıcak hava dalgasının önümüzdeki hafta başında etkisini kaybedeceği ve hava sıcaklıklarının azalarak mevsim normalleri civarına düşeceği bekleniyor.

Aşırı yüksek sıcaklıkların meydana getireceği olumsuzluklara karşı başta yaşlılar, çocuklar ve kronik hastalığı olanlar olmak üzere vatandaşlarımızın güneş ışınlarının dik geldiği 10.00-16.00 saatleri arası güneş ışınlarına direkt maruz kalmamaları hususunda dikkatli olmaları ve sıcaktan korunmak için gerekli önlemleri almaları büyük önem taşımaktadır."
ISPARTA MOBİLİYA MAĞAZALARI
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.