Isparta Yazar Kasa ServisiIsparta Gül ürünleri

DAVRAZ YAŞAM HASTANESİNDE YİNE BİR ORGAN BAĞIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DAVRAZ YAŞAM HASTANESİNDE YİNE BİR ORGAN BAĞIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ISPARTA 2
Isparta Düğün Salonlarıiysl avmISPARTA DÖNER SALONLARI
DAVRAZ YAŞAM HASTANESİ BASIN BÜLTENİ

DAVRAZ YAŞAM HASTANESİNDE YİNE BİR ORGAN BAĞIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


9.10.2017 ÖĞLEN SAATLERİNDE ÖZEL DAVRAZ YAŞAM HASTAHANESİNE BAŞVURAN 83 YAŞINDAKİ ISPARTA DOĞUMLU ŞAZİYE TASAR, BEYİN KANAMASI TANISIYLA YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNE YATIRILMIŞ OLUP BÜTÜN MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMAYARAK BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞMİŞTİR. BUNUN ÜZERİNE ISPARTA ORGAN NAKİL KORDİNATÖRLERİ HASTA YAKINLARIYLA GÖRÜŞEREK ORGAN BAĞIŞ TALEBİNİ İLETMİŞ, SAYIN GALİP İBRAHİM TASAR, SAYIN ADNAN TASAR VE SAYIN YÜCEL TASAR ALDIKLARI ORTAK KARAR İLE BÜYÜK BİR DUYARLILIK GÖSTEREREK ANNELERİNİN ORGANLARINI BAŞKA İNSANLARA UMUT OLMASI VE BAŞKA CANLARA HAYAT KAZANDIRMASI TEMENNİSİ İLE BAĞIŞLADIKLARINI AÇIKLAMIŞLARDIR. DAHA SONRA NAKİL SÜRECİ BAŞLATILMIŞ, İLGİLİ TÜM DAVRAZ YAŞAM HASTANESİ PERSONELİNİN YOĞUN ÇABALARI İLE BİRLİKTE, SABAHA DOĞRU ANTALYADAN ORGAN NAKLİ EKİBİ GELEREK, DAVRAZ YAŞAM HASTANESİ AMELİYATHANESİNDE HASTANIN KARACİĞER VE BÖBREKLERİNİ NAKİLE UYGUN OLABİLECEK ŞEKİLDE ALMIŞTIR.  BÖBREKLER KARAYOLU İLE ANTALYA’YA; KARACİĞER İSE HAVA YOLU İLE İSTANBULA GÖNDERİLMİŞTİR. BU SÜREÇTE YOĞUN ÇABA HARCAYAN ORGAN NAKİL KORDİNATÖRLERİ OP.DR. MUSTAFA YİĞİT VE HEMŞİRE EVRİM TOPUZ’A  DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, YAKINLARINA SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. BU DUYARLI DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI DAVRAZ YAŞAM AİLESİ OLARAK TASAR  AİLESİNE TEŞKKÜR EDİYOR, TÜM ISPARTA HALKINA ORGAN BAĞIŞI AÇISINDAN  ÖRNEK OLMASINI TEMENNİ EDİYOR, TÜM HALKIMIZA SAĞLIKLI GÜNLER DİLİYORUZ.

DAVRAZ YAŞAM HASTANESİ 
Yorumlar2
Onay Bekleyenler2
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
mehmet ercan erarslan1 yıl önce
kalbi atan, solunumu devam eden bir kişiyi beyin ölümü gerçekleşti diye götürüp gömebiliyor muyuz.tabi ki hayır. peki bu durumdaki kişinin beyin ölümü gerçekleşti diye organlarını almanın hükmü nice ola ki. dinen bir insanın ölümü ne demek ruhun bedenden çıkmış olması demektir.beyin ölümü gerçekleşen fakat kalbi halen atan ve solunumu devam edenin ruhu daha henüz bedendedir.