GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı

Akdeniz Tanıtım AŞ tarafından düzenlenen Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı 13-16 Kasım'da ziyaret edilebilecek

Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı
Ekonomi
83 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ANTALYA - Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı (InnDESIGN) 13 Kasım'da Antalya'da açılacak.

Akdeniz Tanıtım AŞ tarafından düzenlenen Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı, 13-16 Kasım'da Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaret edilebilecek.

Otel mimarisinde önemli projelere imza atan firmaların yer alacağı fuarda sektördeki değişimler ve teknolojiler sergilenecek.

Fuar kapsamında, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı (TÜYAK) ve İç Mimarlar Odası iş birliğiyle ''Otel Yapılarında Yangın Güvenliği Tasarım ve Uygulama'', Türk Tesisat Mühendisleri Derneği tarafından da ''Otellerde Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilir Mekanik Tesisat Yatırımları'' panelleri gerçekleştirilecek.

Panellerde "Otel Yapılarında Yenileme Trendleri ve Markalaşma'', ''Yenilemede Çevre Dostu ürünler'', ''Öyküsü Olan Otel Tasarımları'' ve ''Turizmde Marka Değeri Yaratma'' konuları da ele alınacak.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR