GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA OTO EKSPERTİZISPARTA BALIK SİPARİŞ
ISPARTA VIDEO / 1 hafta önce

Isparta 57. Kütüphane Haftası Etkinlikleri

Gezici Kütüphane Isparta Valilik önünde... Bu yılki simgesi kaplumbağa, sloganı ise “Çağları Aşan Söz” olarak belirlenen 57. kütüphaneler haftası etiklikleri Isparta’da devam ediyor.

57. Kütüphane Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor
Bu yıl “Pandemi Sürecinde Yayımcılık ve Kütüphanecilik” ana temasıyla “Çağları Aşan Söz” sloganı ile kutlanan 57. Kütüphane Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Yaşanan salgın dolayısıyla okuyucularından ayrı kalan kütüphaneler kontrollü normalleşme adımlarıyla yavaş yavaş okuyucularına da kavuşuyor.
57. Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Halil Hamit Paşa Gezici Kütüphanesi Valilik önünde okuyucularla buluştu. 2021 yılının “Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı” olarak ilan edilmesi sebebiyle gezici kütüphane önünde Mehmet Akif kitapları ve Akif’in hayatını anlatan fotoğraflardan oluşan sergi de okuyucuların beğenisine sunuldu.
Vali Ömer Seymenoğlu da gezici kütüphaneyi ziyaret ederek açılan sergiyi gezdi, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Göçer’den hafta etkinlikleri hakkında bilgi aldı.


 Bir 1 kişi ve kitap görseli olabilir

Bir 8 kişi ve kitap görseli olabilir

Bir 1 kişi ve açık hava illüstrasyonu olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve açık hava görseli olabilir

Bir iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve açık hava görseli olabilir

bir veya daha fazla kişi ve açık hava sanatı olabilir

Bir çocuk, kitap ve iç mekan görseli olabilir
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

ÇOK OKUNANLAR

ÇOK YORUMLANANLAR