GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Muratpaşa’da metruk binalar yıkıldı

Muratpaşa’da metruk binalar yıkıldı
TÜRKİYE
1319 Okunma
1
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA

  - Muratpaşa’da metruk binalar yıkıldı   
 

 Muratpaşa Belediyesi, Kızıltoprak Mahallesi’nde kullanılmayan 10 metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.   
  Muratpaşa Belediyesi, Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında toplanan Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu kararları doğrultusunda Kızıltoprak Mahallesi’nde 10 metruk binanın yıkımını Fen İşleri Müdürlüğü’nce gerçekleştirdi. 
  Yıkılacak binalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’yle gerçekleştirilen ortak çalışma sonucunda belirlenirken yıkımlar sırasında çevreye rahatsızlık verilmemesi için gerekli tüm önlemler alındı. Tüm binaların yıkım öncesi boş olup olmadığı tek tek kontrol edildi. Kontrollerin ardından iş makineleriyle yıkım gerçekleştirilirken yıkılan binalar sürekli ıslatılarak oluşan tozun en aza indirilmesi de sağlandı. 
  Yetkililer, Muratpaşa Belediyesi olarak son 2 yıldır Emniyet Müdürlüğü’yle metruk binalar konusunda çok sıkı bir çalışma yürütüldüğünü söyledi. Özellikle Zeytinköy olarak bilinen Yeşildere Mahallesi ve çevresinde söz konusu süre içinde çok sayıda yıkım ve temizlik işlemenin gerçekleştirildiği belirtildi. 

İHA
 
AW394914_01AW394914_02AW394914_03

                                         
Yorumlar1
Onay Bekleyenler1
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
veli2 hafta önce
çok ıyı olmuş başkan bu metruk bınalar uyuşturucu bagımlılarına cok olanak saglıyor başkan aşık veysel caddesınde de var metruk bınalar kımın gırıp cıktıgı bellı olmayan metruk yapılar var onları da yıkın baskan