GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Silifke Belediyesi cemevi projesini hayata geçiriyor

MERSİN - Silifke ilçesinde içerisinde kütüphane, yemekhane, cenaze işleri odası, toplantı odası, cem salonu, mutfak ve dersliklerin bulunduğu 1543 metrekare arazi üzerinde 2 katlı yapılacak cemevi inşaatına başlanacağı bildirildi.Silifke Belediye Başkan

Silifke Belediyesi cemevi projesini hayata geçiriyor
63 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

MERSİN - Silifke ilçesinde içerisinde kütüphane, yemekhane, cenaze işleri odası, toplantı odası, cem salonu, mutfak ve dersliklerin bulunduğu 1543 metrekare arazi üzerinde 2 katlı yapılacak cemevi inşaatına başlanacağı bildirildi.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yaptığı yazılı açıklamada, belediye olarak 120 bin nüfuslu ilçede her vatandaşa eşit şekilde hizmet ulaştırmanın gayreti içinde olduklarını belirtti.

Hiçbir ırk, dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın vatandaşa hizmet götürdüklerini anlatan Altunok, "İlçemizde yıllardır farklı nedenlerden dolayı yapılamayan cemevi sorununa da artık son noktayı koyuyoruz. Bizim hizmet anlayışımız her zaman insan olmuştur. Her kesimden insanımızın mutluluğu, sosyal hak ve özgürlükleri bizim için önemlidir." ifadesini kullandı.

Cemevinin yapım ihalesinin gelecek ay gerçekleştirileceği, ardından inşaata başlanacağı bildirildi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR