GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Ramazan Bayramı'na doğru

ADANA - HÜDA PAR Adana İl Başkanı Veysel Yavuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Yavuz mesajında, bütün insanlığın pandemi ile imtihan olunan bir süreçte ihya edilen ramazanın ardından kavuşulan bayramın İslam alemine ve tüm dünyaya sağlık, ba

Ramazan Bayramı'na doğru
80 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ADANA - HÜDA PAR Adana İl Başkanı Veysel Yavuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yavuz mesajında, bütün insanlığın pandemi ile imtihan olunan bir süreçte ihya edilen ramazanın ardından kavuşulan bayramın İslam alemine ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesi dilediğini belirtti.

Yavuz mesajında şunları kaydetti:

"Bütün insanlığın pandemi ile imtihan olduğu bir süreçte ramazan ayına girdik. Gücümüz nispetinde bu mübarek aydan istifade etmeye çalıştık. Kadir Gecesini idrak ettik. Nihayetinde bayrama kavuştuk. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, birliğimize, dirliğimize ve daha güzel günler görmemize vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum."

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR