GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Ramazan Bayramı'na doğru

ADANA - Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Vali Demirtaş, mesajında, Ramazan Bayramı'nın ülkeye, millete ve tüm İslam dünyasına hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni etti.Bayramların birlik ve beraberliğin

Ramazan Bayramı'na doğru
36 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ADANA - Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Demirtaş, mesajında, Ramazan Bayramı'nın ülkeye, millete ve tüm İslam dünyasına hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni etti.

Bayramların birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın, kardeşliğin dalga dalga yayıldığı, güçlendiği, tazelendiği günler olduğunu ifade eden Vali Demirtaş, küslüklerin, kırgınlıkların, dargınlıkların ortadan kalktığı, büyük-küçük demeden herkesin, her kesimden insanın bayram paydasında birleştiği kutlu zaman dilimleri olduğunu kaydetti.

Bu yıl Ramazan Bayramı'nın koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirlerin gölgesinde idrak edileceğini dile getiren Demirtaş, salgınla mücadelede ülkenin elde ettiği başarı tablosunun daha da iyiye gitmesi ve salgın riskinin sıfıra indirilebilmesi amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 23, 24, 25, 26 Mayıs tarihlerinde 81 ilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını hatırlattı.

Bayram süresince tedbirin elden bırakılmaması gerektiğini belirten Demirtaş, zorunlu hallerde dışarıya çıkıldığında kontrollü sosyal hayatın gerektirdiği maske, fiziki mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasını istedi.

Vali Demirtaş, Ramazan Bayramı'nın huzur ve güven ortamı içerisinde geçirilmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını kaydetti.


Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR