Glaswin

Osmaniye'de kaçak sigara ve tütün operasyonu

OSMANİYE - Osmaniye'de kaçak sigara, tütün ve tütün mamülleri sattığı ileri sürülen işyerlerine yönelik düzenlenen operasyonda 303 kilogram kaçak tütün ile 313 paket kaçak sigara ele geçirildi.İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Müca

Osmaniye'de kaçak sigara ve tütün operasyonu
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA

OSMANİYE - Osmaniye'de kaçak sigara, tütün ve tütün mamülleri sattığı ileri sürülen işyerlerine yönelik düzenlenen operasyonda 303 kilogram kaçak tütün ile 313 paket kaçak sigara ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, KOM Daire Başkanlığı bünyesinde tüm Türkiye'de düzenlenen "Duman-7" kod adlı operasyon kapsamında, kaçak tütün ve tütü mamülü ile argile tütünü, kaçak sigara ve sigara üretiminde kullanılan malzemeleri satan işyerleriyle ilgili il genelinde operasyon düzenledi.

Belirlenen 10 işyerine eş zamanlı düzenlenen operasyonda 303 kilogram kaçak tütün, 8 bin 400 içi boş sigara tüpü, 18 bin 260 dolu sigara tüpü ile 313 gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Operasyonda 10 işyeri sahibine cezai işlem uygulanırken, ele geçirilen mallara el konulduğu bildirildi.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
kaya-halISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR