GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Mut Halk Kütüphanesi'nde bakım ve onarım çalışmaları

MERSİN - Mut ilçesinde bulunan halk kütüphanesinde bakım ve onarım çalışmaları başlatıldı. Kütüphanenin kitaplık ve okuma yerlerinin yenilenmesi için Mut Kaymakamlığı ve Mut Belediyesi tarafından çalışma başlatıldı. Çalışmaya gönüllü vatandaşlarda katıl

Mut Halk Kütüphanesi'nde bakım ve onarım çalışmaları
101 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

MERSİN - Mut ilçesinde bulunan halk kütüphanesinde bakım ve onarım çalışmaları başlatıldı.

Kütüphanenin kitaplık ve okuma yerlerinin yenilenmesi için Mut Kaymakamlığı ve Mut Belediyesi tarafından çalışma başlatıldı. Çalışmaya gönüllü vatandaşlarda katıldı.

Mut Kaymakamı Muammer Köken yaptığı açıklamada, kitap okumanın oldukça önemli olduğunu belirtti.

İnsanlara kitap okumayı sevdireceklerini ifade eden Köken, ileriki dönemlerde ilçede kitap okuma etkinlikleri düzenleyeceklerini kaydetti.

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker ise kütüphanelerin öğrencilere büyük katkı sağladığını belirterek, belediye olarak bu konuda çalışmalarının olacağını aktardı.


Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA HALI KAMPANYASI, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR