GÜCÜ ETKİSİNDE
ISPARTA CAM BALKONISPARTA BALIK SİPARİŞ

Adana'da fabrika çalışanları kök hücre bağışında bulundu

ADANA - Adana'da, çimento fabrikası çalışanları Türk Kızılay'ın Türkiye Kök Hücre Koordinasyon Merkezi (TÜRKÖK) ile ortak yürüttüğü kök hücre bağışı kampanyasına katıldı.Fabrika Müdürü Levent Öncel öncülüğünde kampanyaya destek veren çalışanlarda

Adana'da fabrika çalışanları kök hücre bağışında bulundu
57 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA mobilya kampanyaları

ADANA - Adana'da, çimento fabrikası çalışanları Türk Kızılay'ın Türkiye Kök Hücre Koordinasyon Merkezi (TÜRKÖK) ile ortak yürüttüğü kök hücre bağışı kampanyasına katıldı.

Fabrika Müdürü Levent Öncel öncülüğünde kampanyaya destek veren çalışanlardan, gezici kan bağışı ekibi numune aldı.

Kan ve kök hücre bağışı yapmaya uygun olan donörlerden titizlikle alınan kan ve kök hücre örnekleri Türk Kızılay'ın kan bankasına ve veri tabanına nakledildi.

Öncel, geçmiş yıllarda da dünya çapında gönüllü kök hücre bağışçıları sıralamasında üst sıralarda yer alan Türk Kızılay'a kurum olarak destek vermek istediklerini belirtti.

Türk Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da kan ve kök hücre bağışının önemini belirtti.

Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA cam balkon, ISPARTA PERDE , ısparta  su arıtma cihazıISPARTA döner sipariş, ISPARTA iskender sipariş, ISPARTA çocuk kreşi, ISPARTA çiğköfte siparişi , ISPARTA PREFABRİK EV, ISPARTA AKTAR, ISPARTA manav sipariş, ISPARTA elektrikli bisiklet, ISPARTA sineklik, ISPARTA bilgisayar servisi, ISPARTA bilgisayar aksesuarları, ISPARTA CAM BALKON, ISPARTA iç giyim, ISPARTA DELİNATÖR, ISPARTA BOYA MALZEMELERİısparta ekran değişimi cam değişimiısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA TÜRKER AVM
Gücü Etkisinde
Isparta Haberleri
Isparta Reklam

ÇOK OKUNANLAR