GÜCÜ ETKİSİNDE
Glaswin

Adana'da 15 Temmuz şehitleri için fidan dikildi

Adana'nın Sarıçam ilçesinde vatandaşlar ve kent protokolü tarafından 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için oluşturulan hatıra ormanında fidan dikimi gerçekleştirildi.Menekşe Mahallesi'nde oluşturulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı alanın

Adana'da 15 Temmuz şehitleri için fidan dikildi
0
Isparta Düğün Salonları
İTİMAT MOIBİLYA

ADANA (AA) - Adana'nın Sarıçam ilçesinde vatandaşlar ve kent protokolü tarafından 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için oluşturulan hatıra ormanında fidan dikimi gerçekleştirildi.

Menekşe Mahallesi'nde oluşturulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı alanının boş kısmına vatandaşlar fidan dikimi gerçekleştirdi.

Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol, yaptığı açıklamada, etkinliği 15 Temmuz Şehitlerinin anısına gerçekleştirildiğini söyledi.

Erol, daha sonra fidanların nasıl toprakla buluşturulacağı hakkında bilgi verdi.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş'ın da katılımıyla vatandaşlar orman işletme müdürlüğü personeli ile birlikte fidanları toprakla buluşturup can suyu verdi.

Etkinliğe siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Fidan dikiminin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
ISPARTA TESİSAT TAMİRCİSİISPARTA BOYKES DÖNER SİPARİŞısparta cocuk kulübüisparta pasta malzemeleriısparta eğlence merkezlerisüpürge toz torbasıisparta giyotin cam balkonISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR