Isparta Yazar Kasa Servisi

Isparta Belediyesi'nden durak temizliği

Isparta Belediyesi'nden  durak temizliği
TÜRKİYE 0
Isparta Düğün Salonları

  - Isparta Belediyesi'nden  durak temizliği  
  
 Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 44 mahalledeki 600 otobüs durağını temizledi. 
  
Ekipler, duraklara asılan afiş ve broşürler  tek tek kazırken, sabunlu su ile silme ve yıkama işlemini yapıyor.   
  Otobüs duraklarının temizliğine ilişkin değerlendirmede bulunan Temizlik İşleri Müdürü Halil Gülderen, “Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Günaydın’ın talimatlarıyla 44 mahallemizde bulunan 600’e yakın otobüs duraklarımızın temizlik faaliyetlerini sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızı periyodik olarak yapmaktayız. Vatandaşlarımız bu durakları sürekli kullandığı için, buraların temiz bir şekilde bulunması gerekmektedir. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, duraklar bizimdir, hepimiz kullanıyoruz, duraklarımızın camlarına, yan çerçeve demirlerine herhangi bir ilan veya broşür yapıştırılmasını istemiyoruz. Temizlemesi gerçekten zor. Biz Müslümanlar temizlik imadandır kaidesi ile yaşayan insanlarız. Kirletmek kolay, temizlemek gerçekten çok zor ve pahalıdır. Bunun için vatandaşlarımızdan çevremizin güzel olması, yaşanabilir bir Isparta’mızı ayakta tutabilmemiz için buraları temiz kullanmalarıdır” dedi. 
 
AW488506_01AW488506_02AW488506_03AW488506_04


İHA
                                         
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Isparta Mobilya FirmalarıIsparta Yeni Nesil Yazar KasaISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR