Bu da oldu! Antalya'da kediye yumruk...

Bu da oldu! Antalya'da kediye yumruk...
TÜRKİYE
G.Tarihi: 09.08.2018 18:00
0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA DÖNER SALONLARI

  - Antalya'da kediye yumruk 
  - Antalya'da bir kişinin branda örtülü otomobilinin üzerinde yatan kediyi yumrukla uzaklaştırması güvenlik kamerasına yansıdı  
   

- Antalya'da bir kişinin branda örtülü otomobilinin üzerinde yatan kediyi yumrukla uzaklaştırması güvenlik kamerasına yansıdı. Kediye  yapılan şiddet hayvanseverlerin tepkisini çekti.   
  Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi'nde bir sitenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, A. T. sokağa park edip üzerini brandayla kapattığı otomobilinin  üzerinde bir kedinin yattığını farketti.  Bu duruma sinirlenen A.T., otomobilin yanına gelip, kediyi attığı yumrukla uzaklaştırdı.  Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerden A.T.'nin bozulan brandayı düzelttiği görüldü. 
  Görüntülerin sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmasının ardından  Antalya Candost  Derneği, kediye yumruk atan A. T. hakkında İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne şikayette bulundu. Müdürlük yetkilileri, görüntüleri izledikten sonra A. T. hakkında 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'na göre cezai işlem uygulayacağını bildirdi. 
  Hiçbir hayvana yapılan şiddeti ya da eziyeti kabul edemeyeceklerinin altını çizen Arife  Yanık, suçluların ceza alması için dernek olarak çalışacaklarını kaydetti. 
 
AW464797_01


İHA
                                         
ısparta pizza sipariş
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.