ISPARTA MOBİLYA FİRMALARI

AEDAŞ çalışanlarından Kızılay’a ‘kök hücre ve kan bağışı’

AEDAŞ çalışanlarından Kızılay’a ‘kök hücre ve kan bağışı’
TÜRKİYE
G.Tarihi: 08.11.2018 12:58
0
Isparta Düğün SalonlarıISPARTA LOKANTALARI

  - AEDAŞ çalışanlarından Kızılay’a ‘kök hücre ve kan bağışı’ 
  
-   Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Kızılay Haftası’na çalışanlarıyla birlikte destek oldu. AEDAŞ çalışanları, Türk Kızılayı’na hem kan hem de donör bekleyen hastalar için kök hücre bağışında bulundu. 
  Kök hücre ve kan bağışı öncesinde Kızılay’dan yetkili isimler AEDAŞ’a gelerek kimlerin kan ve kök hücre verebileceği, kan vermenin faydaları ve neden kan bağışına ihtiyaç olduğuna dair geniş bir bilgilendirme yaptı. 6 Kasım Salı günü de AEDAŞ’ın Antalya’daki Genel Müdürlük Binası’nda çalışanların yoğun katılımı ile bağış kampanyası gerçekleştirildi. 
  
  Türk Kızılayına destek olmak hepimizin görevi 
  Çalışanlara gösterdikleri duyarlılık için teşekkür eden AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu,  “Türkiye’de ve dünyada insani yardım hizmetinde model haline gelen, zor anlarımızda her zaman yanımızda olan Türk Kızılayı’na destek olmak hepimizin görevi. Kan bağışının yanı sıra bu kez kök hücre bağışı da yaparak donör bekleyen hastalara umut olmak ve bu anlamda da bir farkındalık oluşturmak istedik” dedi. 


 
AW538693-01AW538693-02


İHA
                                         
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.