', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Isparta yaş pasta siparişi

TOBB’da Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı Yapıldı

Akdeniz Bölgesi'ndeki oda ve borsaların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirilen istişare toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar ve Genel Sekreterimiz Ali Koyak katıldı.

TOBB’da Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı Yapıldı
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonları
ITB BASIN BÜLTENİ

TOBB’da Akdeniz Bölgesi İstişare Toplantısı Yapıldı


Akdeniz Bölgesi'ndeki oda ve borsaların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirilen istişare toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar ve Genel Sekreterimiz Ali Koyak katıldı. Toplantıda konuşan TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu, ekonomide özellikle son 6 ayda çok önemli düzenlemeler gerçekleştiğine işaret ederek, iş dünyasının bilgilenmesini ve bunlardan faydalanmasını arzu ettiklerini söyledi.


Akdeniz Bölgesi'ni biraraya getiren toplantıda ekonomide yaşanan gelişmeler, Türkiye'de ve bölgede iş dünyasının röntgenini çeken anket çalışmaları ve özellikle son 6 ayda iş dünyası adına hükümetten neler talep edildi ve hayata geçirildiğine dair ayrıntılı sunumlar yapıldı.


TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu oda ve borsaların üyeleri için çok önemli çalışmalara imza attığını vurgularken, nefes kredisi aracılığıyla üyelere yüzde 9,8 faiz ile finansman sağladıklarını, Kredi Garanti Fonu aracılığıyla kefil olduklarını, ticarette karşılaştıkları engellerin ortadan kaldırılması için çok önemli düzenlemeler yapılmasını sağladıklarını anlattı. Bazı çevrelerin oda ve borsalar ne iş yapar? diye sorduklarını hatırlatan Hisarcıklıoğlu, "İşte bu yapılanları, yaptıklarınızı mutlaka anlatın, duyurun. Üyelerinizin tamamı bunlardan bilgi sahibi olsun, faydalansın" tavsiyesinde bulundu.

 (07/07/2017)

ISPARTA HABER
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.