detay fuarcilik
ISPARTA DAMACANA SUisparta bilgisayar tamiri

MAKÜ'DEN OPAK'A FAHRİ DOKTORA PAYESİ

MAKÜ'DEN OPAK'A FAHRİ DOKTORA PAYESİ
ISPARTA
G.Tarihi: 12.10.2016 19:54
0
böcüzade
MAKÜ'DEN OPAK'A FAHRİ DOKTORA PAYESİ

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, Vali Şerif Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu.


Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Senatosu kararı ile kendisine verilen Fahri DoktoraPayesi töreni için Memleketi Burdur'a gelen MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, ilk ziyaretini Burdur Valiliğine gerçekleştirerek, Vali Şerif Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Isparta MÜSİAD Başkanı M.Selim Özkutlu'da Isparta'dan (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak için hazırlanan  Fahri Doktora Payesi törenine katıldı.

 

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’a Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından fahri doktora verildi. MAKÜ Senatosunun aldığı karar gereği verilen fahri doktora MAKÜ Sergi ve Konferans Salonu’nda protokolün yoğun katılımıyla törenle takdim edildi.

Programa Isparta MÜSİAD Başkanı M.Selim Özkutlu, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, protokolün diğer üyeleri, siyasi parti ve stk temsilcileri, MAKÜ’nün idari ve akademik kadrosu ile çok sayıda öğrenci ve basın mensubu katıldı.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından başladı. Kısa bir müzik dinletisinin ardından süren programda MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz konuşmada bulunarak, ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın öz geçmişini anlatan bir videonun izlenmesinin ardından biniş giydirme törenine geçildi.

Aslen Burdur’un Gölhisar İlçesi’ne bağlı İbecik köyünde doğan ve eğitim, iş kariyeri boyunca başarılı bir yaşam sürerek Burdur’un gururlarından biri hale gelen MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’a fahri doktora payedesi MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz tarafından kendisine takdim edildi.

Biniş giydirme törenin ardından kürsüde konuşmada bulunan MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, kendisine takdim edilen fahri doktoradan dolayı MAKÜ Senatosu’na teşekkür etti. Günün anlam ve önemine konuşmalarının yanı sıra ülke gündemine ve ekonomik değerlendirmelerde bulunan Olpak, katılımcılar tarafından alkışlarla onere edildi.

Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


nail-olpak-fahri-doktora-9ISPARTA HABER

ISPARTA BALIKÇI
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.