ISPARTA'DA UYUŞTURUCU MADDE OPERASYONU!

ISPARTA'DA UYUŞTURUCU MADDE OPERASYONU!
ISPARTA
G.Tarihi: 06.10.2017 17:45
0
Isparta Düğün Salonları
 JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU!

ISPARTA İL JANDARMA KPMUTANLIĞI BASIN DUYURUSU
 

Isparta İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucunda; Isparta Merkez Gelincik köyünde iki şahsın uyuşturucu madde elde etmek maksadıyla yasadışı kenevir bitkisi ektikleri yönünde bilgiler elde edilmiştir.
           
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Isparta Merkez Gelincik köyünde (E.G.) ve (C.Y.) isimli şahısların uyuşturucu madde elde etmek maksadıyla yasadışı kenevir bitkisi ektiklerine yönelik bilgi alınması üzerine yapılan araştırma, takip ve adli makamlardan alınan arama kararı ile (E.G.) ve (C.Y.) isimli şahısların kenevir bitkisi yetiştirdiği Gelincik köyündeki arazide ve Isparta Merkez (Polis Bölgesi)’inde bulunan ev ve eklentilerinde yapılan arama sonucunda: boyları 50 cm ile 90 cm arasında değişen (6) kök kenevir bitkisi, (11 gr) kubar esrar maddesi ve (1) adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir.
 
            Ele geçirilen malzemeler muhafaza altına alınmış, (E.G.) ve (C.Y.) isimli şüpheliler adli makamlara sevk edilmişlerdir.
 
Isparta İl Jandarma Komutanlığı uyuşturucuyla mücadeleye yönelik faaliyetlerini kararlılıkla sürdürmeye devam edecektir.
 
            Kamuoyuna saygı ile duyurulur.


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.