Isparta'da özel güvenlik görevlisi mesleğine talep arttı

Isparta'da özel güvenlik görevlisi mesleğine talep arttı
ISPARTA
G.Tarihi: 18.06.2019 00:50
0
Isparta Düğün Salonları
ISPARTA'DA ÖZEL GÜVENLİĞE TALEP ARTTI

Isparta'da özel işletmeler, okullar, hastaneler, öğrenci yurtları gibi kurum ve kuruluşlarda özel güvenliğe talep her geçen gün artıyor.
Çeşitli sınavlarla veya mülakatlarla,  silahlı-silahsız özel güvenlik eğitimi almış sertifikası olan kişilere buralarda istihdam sağlanıyor.
Artık Türkiye'de özel güvenlik görevlisi bir meslek haline gelirken gün geçtikçe önemi ve bu mesleği yapan kişilere de talep artıyor.

14 YILDIR ISPARTA'DA EĞİTİM VERİYOR

 Isparta'da 14 yıldır güvenlik sektöründe faaliyet gösteren ve Özel Güvenlik Eğitimi veren Akel Özel Güvenlik Eğitim Kurumu yöneticisi Hadi Büyükkaytan ,özellikle AVM'lerde, kamu kurumlarında ve halka açık kontrollü alanlarda güvenlik görevlisi ihtiyacının arttığı ve bu bağlamda da mesleğe ilginin yoğun olduğunu söyledi.

Ayrıca Büyükkaytan, özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak,bilgi almak veya bu mesleği yapmak isteyenlerin Akel Özel Güvenlik Eğitim Kurumuyla iletişime geçmesini tavsiye etti.

Akel Özel Güvenlik Eğitim Kurumu: 0 532 255 64 03
 
DSC0034  

 DSC0037

DSC0041

DSC0042

DSC0043

DSC0044

DSC0045
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Isparta tarim fuarıısparta yas pastaısparta yas pastaısparta yas pastaısparta çiğ köfteIsparta yapı malzemelerisüpürge toz torbasıısparta mutfak eşyalarıisparta giyotin cam balkonIsparta Motor TamircileriISPARTA İÇ GİYİMISPARTA ŞARKÜTERİISPARTA DÜĞÜN SALONLARIISPARTA TÜRKER AVM

ÇOK OKUNANLAR