Isparta'da ​öğretim Üyesi Alım İlanı

Isparta'da ​öğretim Üyesi Alım İlanı
ISPARTA
G.Tarihi: 14.04.2019 17:11
478 Okunma
0
Isparta Düğün Salonları
SDÜ HABER BÜLTENİ

Öğretim Üyesi Alım İlanı

Üniversitemiz öğretim üyesi ihtiyacının karşılanması amacıyla 12.04.2019 tarihinde Resmi Gazetede ilan edilen kadrolara öğretim üyesi alınacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğünden:
ÖĞRETİM ÜYESİ İLANI
2 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurulularında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında Üniversitemizin çeşitli birimlerine 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme İle İlgili Değerlendirme Kriterleri hükümlerine göre aşağıda belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.
  • Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar. Başvuru Formunu düzenleyerek ekleri ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar ilanda belirtilen birimlere başvurmaları gerekmektedir.
NOTLAR
  • İlanımızın süresi, Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihi itibariyle 15 (on beş) gündür.
  • Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
  • Başvuru Formalarına ve ayrıntılı bilgilere http://persdb.sdu.edu.tr internet adresi Doküman Arşivi bölümünden ulaşılabilir.
  • İlanda belirtilen kadrolara müracaat eden adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olması gerekmektedir.
  • 2547 sayılı Yükseköğretim Kanun'un Ek 38 inci Maddesi uyarınca belirlenen %20'lik kota kapsamında başvuru yapılabilecek Doktor Öğretim Üyesi kadrosu bulunmamaktadır.

12


 
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.