Isparta Yazar Kasa ServisiIsparta Gül ürünleri

Isparta'da Minik futbolculardan Polis Haftası ziyareti

Isparta'da Minik futbolculardan Polis Haftası ziyareti
ISPARTA 0
Isparta Düğün Salonlarıiysl avmISPARTA DÖNER SALONLARI
  - Minik futbolculardan Polis Haftası ziyareti   
Isparta’nın Gelendost ilçesindeki futbol okulunda eğitim gören minik futbolcular,  İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret ederek, polis haftasını kutladılar.   
 Altınordu Futbol Okulu’ndaki minik futbolcular Gelendost ilçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret ederek polis haftasını kutladı. Gelendost İlçe Emniyet Amiri Soner Topal ve emniyet personeli tarafından karşılanan minikler, polis ağabeylerinin haftalarını kutladılar. Emniyet mensupları, miniklerin kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. 
 Gelendost Altınordu Futbol Okulu Antrenörü Onur Yiğit, “Futbol okulumuzun en birincil hedeflerinden olan ‘İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu’ zihniyeti ile devam ettiğimiz bu yolda çocuklarımıza toplumsal farkındalık kazındırdığımız için çok mutluyuz. Biz de bu vesile ile Türk Polis Teşkilatı’nın haftasını kutlar, nice sağlıklı ve huzurlu görevler temenni ederiz” dedi. 


  ISPARTA (İHA)                                         
Yorumlar0
Onay Bekleyenler0
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.